Wysokie oprocentowanie na lokacie i 50 złotych premii w Idea Banku

Lokata Happy dostępna w Idea Banku wciąż prowadzi w rankingach depozytów w bankach. Teraz poza tym, że instytucja oferuje wysokie oprocentowanie na lokacie, dodatkowo zapewnia pieniężną premię dla wszystkich, którzy wezmą udział w akcji. To z całą pewnością atrakcyjna oferta warta uwagi. Szczególnie teraz gdy oprocentowanie produktów oszczędnościowych nie należy do bardzo wysokich, każde dodatkowe pieniądze, które powiększą nasz kapitał mogą okazać się bardzo cenne.

Jeżeli kwestia oszczędzania jest dla nas istotna powinniśmy wiedzieć, że każda złotówka ma znaczenie i nie należy przechodzić obojętnie obok szansy na skorzystanie z tak dogodnych warunków jakie obiecuje Idea Bank.

Dla kogo Lokata Happy?

Zanim wypełnimy wniosek o lokatę, która jest tak chętnie opisywana na wszelkich portalach finansowych, przyjrzyjmy się temu czy faktycznie mamy szansę zamrozić na niej kapitał.

Idea Bank wyznaczył konkretne warunki, które dotyczą usługobiorców. Aby pomyślnie założyć rachunek należy je spełniać i nie ma od tych zasad żadnych wyjątków. Wysokie oprocentowanie na lokacie jest w dużej mierze uzależnione od tego iż jest to produkt promocyjny. To typowy zabieg, który stosują instytucje finansowe chcąc zyskać nowych klientów. Nie inaczej jest tym razem. Lokata Happy od początku jest przeznaczona wyłącznie dla osób, które mają pierwszy raz do czynienia z Idea Bankiem. Oznacza to, że wewnętrzni konsumenci banku nie mogą liczyć na te atrakcyjne warunki, nawet jeżeli do tej pory nie korzystali z żadnej usługi oszczędnościowej.

Bank kieruje lokatę wyłącznie do grona osób, które pierwszy raz mają styczność z tą instytucją.

  Pozostałe informacje

Gdy jesteśmy pewni, że Lokata Happy to depozyt, który nas interesuje i bez trudu nasz wniosek zostanie rozpatrzony przez bank, musimy dowiedzieć się o tym produkcie czegoś więcej. Wysokie oprocentowanie na lokacie – czyli aż 5,00% w skali roku to nie jedyna kluczowa wiadomość. Lokata jest usługą krótkoterminową, czas jej trwania jest określony od 1 do 3 miesięcy. Maksymalna kwota jaką zdeponujemy to 10 000 złotych. Każdy zainteresowany może założyć wyłącznie jedną lokatę. Jednak aby obejść to ograniczenie możemy poprosić osoby zaufane o założenie lokaty dla nas – pod warunkiem, że również nie korzystały wcześniej z usług banku.

Zobacz także:  Dlaczego kredyty gotówkowe są tak lubiane?

Zgarnij 50 złotych premii – najnowsza promocja

Od 08.09.2014 do 05.10.2014 trwa dodatkowa promocja związana bezpośrednio z Lokatą Happy. Co zrobić aby otrzymać po zakończeniu lokaty bonus w postaci gotówki? Wystarczy przed złożeniem wniosku o lokatę zarejestrować się na stronie promocji, zatwierdzić rejestrację poprzez aktywację konta a następnie uzupełnić profil. Kolejnym krokiem jest złożenie wniosku o Lokatę Happy, a po jej utworzeniu przelanie gotówki na rachunek w wyznaczonym terminie. Bank 05.12.2014 wypłaci nam premię w wysokości 50 złotych na podane przez nas wcześniej konto osobiste. Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej Idea Banku.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.