Tani kredyt z kontem w Eurobanku

Niski kredyt z kontem

W Eurobanku znajdziemy ofertę taniego kredytu z kontem. Zakładamy konto w banku i cieszymy się niskim oprocentowaniem naszego kredytu. Dodatkowo łącząc dochody z bliską osobą można uzyskać wyższą kwotę kredytu. Oferta daje nam atrakcyjne oprocentowanie i dosyć dużą kwotę kredytu aż do 120 tysięcy złotych. Okres kredytowania można rozciągnąć aż o 108 miesięcy. Pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel, a decyzja kredytowa jest bardzo szybko. Z niskiego oprocentowania można skorzystać wówczas, kiedy na nasze konto w Eurobanku będzie przelewane wynagrodzenie pracownicze, renta lub emerytura. W ofercie tej bank przewidział możliwość skorzystania z wakacji kredytowych, kiedy nie płaci się rat kredytu. Można z nich skorzystać raz na rok już po pierwszym pół roku odkąd zaczęliśmy spłacać kredyt. Możemy również wybrać dzień spłaty kredytu. Można wybrać taki termin spłaty kolejnych rat jaki jest dla nas najwygodniejszy. O terminie spłaty raty przypomni nam SMS. Jeżeli mamy ochotę możemy skorzystać ze zlecenia spłaty. Rata kredytu automatycznie w dniu wpłaty będzie pobierana z naszego konta. Jest to dobre rozwiązanie, gdyż nie trzeba pilnować, kiedy kolejną ratę musimy wpłacić.

Obecni klienci banku mogą wnioskować o kredyt gotówkowy online. Mogą zawrzeć umowę kredytu bez konieczności wychodzenia z domu. Szybko i wygodnie za pomocą telefonu, komputera można sprawdzić ile kredytu bank jest w stanie nam przydzielić. Dodatkowo kredyt można ubezpieczyć wybierając jeden z trzech pakietów. Do dyspozycji mamy ubezpieczenie podstawowe, które dotyczy śmierci i stałego inwalidztwa. Ubezpieczenie dodatkowe to kolejny pakiet, który ubezpiecza od utraty pracy, choroby co ma wpływ na pogorszenie wielkości dochodów. Trzeci pełny pakiet ubezpieczeń zawiera świadczenia z pakietu podstawowego i pakietu dodatkowego. W razie potrzeby już na drugi dzień po otrzymaniu kredytu można wnioskować o otrzymanie dodatkowych środków pieniężnych. W ciągu miesiąca trzeba przenieść swoje konto do Eurobanku i złożyć stosowną dyspozycję o przelewaniu wynagrodzenia na to konto. Rzeczywista Roczna Stopa oprocentowania jest równa 18,96%. Bank oferuje stałe oprocentowanie 5%. Wynagrodzenie musi wpływać na konto w banku przez cały okres kredytu jeżeli chcemy korzystać z atrakcyjnego oprocentowania. Udzielenie kredytu jest uzależnione od tego jak bank oceni naszą zdolność kredytową. Na stronie banku lub w placówce można sprawdzić jakie są opłaty, prowizje oraz zakres ubezpieczeń i ograniczeń kredytu. Do otrzymania kredytu niezbędny będzie nam dowód osobisty.

Zobacz także:  Stabilność finansów przy kredycie gotówkowym

Sposoby skorzystania z taniego kredytu z kontem w Eurobanku

Z kredytu można skorzystać w placówce banku lub za pośrednictwem Internetu. Biorąc kredyt w placówce Eurobanku, trzeba wziąć ze sobą dowód osobisty i zaświadczenie o dochodach lub dokument, który te dochody potwierdzi. Doradca banku sprawdzi jaka jest nasza zdolność kredytowa i przygotuje dla nas odpowiednią umowę. Po jej otrzymaniu i przeczytaniu jedyne co trzeba zrobić to ja podpisać. Na nasze konto w terminie zawartym w umowie trafią pieniądze z kredytu. Biorąc kredyt przez internet trzeba posiadać w Eurobanku konto indywidualne. Jedyne co trzeba zrobić to zalogować się do bankowości indywidualnej i wypełnić bardzo łatwy formularz online. Po tym wszystkim otrzymamy ofertę kredytu. Wystarczy wybrać kwotę i liczbę rat na jaką chcemy rozłożyć kredyt. Bank wyśle nam umowę, którą będziemy musieli zatwierdzić albo tok enem, albo hasłem SMS. Po zaledwie kilku minutach pieniądze będą na naszym koncie.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.