Kredyt hipoteczny 100 000 złotych na 15 lat.

Kredyt własny kąt hipoteczny w Banku Polskim.

Sprawdźmy trzy oferty kredytu hipotecznego dla kwoty 100 000 złotych na okres 15 lat. Zacznijmy od propozycji Banku Polskiego. Ten kredytodawca oferuje swoim klientom kredyt własny kąt hipoteczny jaki można spłacać maksymalnie przez okres 35 lat. Kredyt oprocentowany jest nominalnie na 2,82% w skali roku. Prowizja dla banku tutaj wynosi 0%. RRSO równe jest 2,86% w skali roku. Decydując się na kredyt hipoteczny w ramach tej oferty na kwotę 100 000 złotych z okresem spłaty 15 lat każda z rat miesięcznych będzie po 682 złote. Całkowity koszt jaki poniesie kredytobiorca będzie równy 22 753 złote i w całości będzie to całkowita kwota spłacanych odsetek. Stawka WIBOR 3M równa jest 1,72%. Minimalny wkład własny jaki musi mieć kredytobiorca równy jest 10,00% kwoty pożyczki. Ubezpieczenie kredytu jest wymagane i wynosi 0,08%. Polisa na życie nie będzie nam potrzebna, jeżeli wybierzemy tą ofertę. Ubezpieczenie niskiego wkładu, ani też ubezpieczenie pomostowe nie są tu wymagane.

Kredyt na zakup mieszkania lub domu w Credit Agricole.

Credit Agricole ma w ofercie kredyt na zakup mieszkania lub domu z kwotą minimalną od 40 000 złotych. Zobowiązanie można rozłożyć na okres spłaty do 35 lat. Kredyt oprocentowany jest nominalnie w skali roku na 3,37%, zaś prowizja dla banku za jego udzielenie nie jest pobierana. Wartość wskaźnika RRSO równa jest 3,42% w skali roku. Raty w przypadku naszego kredytu będą po 709 złotych. Kredyt wygeneruje koszt całkowity w wysokości 27 533 złotych i w całości będzie to suma odsetek. Stawka WIBOR 3M wynosi 1,72%. Minimalny wkład własny tutaj wynosi 20,00% kwoty kredytu. Wybierając tą ofertę nie ma konieczności wykupowania polisy na życie. Nie trzeba dobierać do oferty ani ubezpieczenia pomostowego, ani też nie ma konieczności ubezpieczenia niskiego wkładu.

Zobacz także:  Jak podejść do kredytu hipotecznego

Kredyt hipoteczny w Banku BGZ BNP Paribas.

W Banku BGŻ BNP Paribas można znaleźć ofertę kredytu hipotecznego z okresem spłaty do 30 lat. Oprocentowanie nominalne w ramach tej oferty jest równe 3,54% w skali roku. Ten bank również rezygnuje z prowizji za udzielenie zobowiązania. RRSO w skali roku wynosi 3,60%. Raty miesięczne naszego kredytu będą po 717 złotych. Kredyt wygeneruje całkowity koszt w wysokości 29 033 złotych. W całości kosztem kredytu będzie kwota spłacanych odsetek. Stawka WIBOR 6M równa jest 1,79%. Minimalny wkład własny w ramach tej oferty nie jest przez bank wymagany. Nie jest wymagane, aby kredytobiorca wykupował polisę na życie. Kredytobiorca nie musi martwić się o ubezpieczenie pomostowe, ani o ubezpieczenie niskiego wkładu własnego.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.