Czy istnieją kredyty idealne.

Najlepsze kredyty według rankingów.

Idealny kredyt to przede wszystkim taki, który będziemy w stanie spłacić. Jest wiele czynników, które świadczą o tym jakie będą jego faktyczne koszta. Bardzo istotna jest wielkość Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania. Im RRSO jest mniejsze tym taki kredyt jest dla nas bardziej korzystny. Przed wyborem konkretnej oferty powinno się sprawdzić wszystkie warunki kredytowania i sprawdzić jak duża będzie rata miesięczna takiego kredytu. W zestawieniu dwunastu najbardziej opłacalnych kredytów znalazły się oferty różnych banków jakie działają na terenie naszego kraju. Niżej zaprezentowane zostaną niektóre z ofert, jakie znalazły się w rankingu.

Oszczędzający Kredyt Gotówkowy w BGŻ BNP Paribas.

Bank BGŻ BNP Paribas jest jednym z bardziej znanych banków jakie mamy w Polsce. W ramach oferty można skorzystać z kredytu gotówkowego Oszczędzający Kredyt Gotówkowy. Decydując się na pożyczkę w banku na kwotę dwóch tysięcy złotych na okres jednego roku bank wyliczy nam całkowity koszt kredytu w wysokości 361,84 złotych. Rata miesięczna będzie wynosiła 196,82 złote. Duży wpływ na koszt kredytu ma Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania, która w tym przypadku jest równa 36,87%. W ramach tej oferty bank jest w stanie pożyczyć nam kwotę w wysokości dwustu tysięcy złotych. Kredyt można rozłożyć na okres 84 miesięcy. W tym przypadku RRSO będzie równe 9,22%. Łączny koszt kredytu będzie wynosił około siedemdziesięciu tysięcy złotych. Rata miesięczna jaką wyliczy nam bank będzie równa 3203,13 złotych.

Dosyć popularne są kredyty gotówkowe w T-mobile Alior Bank. Oferta ta jest dosyć interesująca i godna uwagi. Pożyczając dwa tysiące złotych na okres jednego roku bank wyliczy nam koszta kredytu w wysokości 397,36 złotych. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 40,96%. Na tej podstawie rata miesięczna będzie wynosiła 199,78 złotych. W ramach tej oferty maksymalna kwota kredytu wynosi dwieście tysięcy złotych. Kredyt można wziąć na okres 120 miesięcy. Koszta kredytu będą wynosiły ponad 160 tysięcy złotych przy RRSO równej 13,95%. Rata kredytu będzie wynosiła 3001,83 złote.

Zobacz także:  Przeznaczenie kredytów gotówkowych

Getin Bank proponuje nam iKredyt. W przypadku, kiedy zdecydujemy się na pożyczkę w wysokości 1500 złotych na okres dwunastu miesięcy bank wyliczy nam, że całkowity koszta naszego kredytu będzie wynosił 415,56 złotych. RRSO w porównaniu do poprzednich ofert kredytów gotówkowych jest bardzo duże i wynosi prawie 60%. Na tej podstawie rata miesięczna naszego kredytu wyniesie 159,54 złote.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.